Lipdukai-etiketės įvairiems indams, stiklainiams žymėti

 Šios lipnios etiketės skirtos naudoti konservuojant, šaldant ar kitaip saugant maisto produktus, prieskonius ar kt., kai reikia užrašyti kokią nors aktualią informaciją ant pakuotės, indelio ar stiklainio. Taip pat įvairiems kitiems dalykams – muilui, šampūnui, galbūt valikliams, siuntiniams, daiktų dėžėms, sąsiuviniams, vokams, vazonėliams ir t.t. Įdomiausia tai, kad šių etikečių paviršius panašus į juodos rašymo lentos, todėl reikalingą informaciją galėsite užrašyti kreida, o prireikus ją pakeisti ar atnaujinti. Taip pat rašymui galite naudoti dažus, baltą korektorių. Šios etiketės ne tik padės palaikyti tvarką virtuvėje, bet ir puikiai atrodys kaip interjero detalė.

Už nurodytą kainą gausite 4 lipdukus-etiketes (gali būti įvairių formų - apvalios, stačiakampės..)

Pristatymas registruota Lietuvos pašto siunta
Kaina 1.80€ Pristatymo terminas 2-4 d.d. po prekės išsiuntimo. Prekės pristatomos į artimiausią prie Jūsų gyvenamosios vietos pašto skyrių. Kliento nurodytu adresu gaunamas pranešimas apie atvykusią siuntą. Su šiuo pranešimu bei asmens tapatybę liudijančiu dokumentu prekės atsiimamos pašto skyriuje. Jei siuntos neatsiimate laiku ir ji grįžta mus, ją galėsime išsiųsti dar kartą, tačiau siuntimo išlaidas apmokėsite Jūs.
Pristatymas į OMNIVA paštomatus
Kaina 1.80€ Pristatymo terminas 1-2 d.d. po prekės išsiuntimo. Prekės pristatomos į Jūsų pasirinktą paštomatą. Sms žinute Jūs gausite pranešimą su durelių atidarymo kodais, kuriuos reikės įvesti paštomate norint atsiimti siuntą. Terminalai veikia 24 val. per parą, tad siuntas atsiimti galėsite sau patogiausiu metu. Siuntą galėsite atsiimti per 7 dienas. Jei siuntos neatsiimate laiku ir ji grįžta mus, ją galėsime išsiųsti dar kartą, tačiau siuntimo išlaidas apmokėsite Jūs.
Pristatymas į namus arba darbovietę kurjeriu
Kaina 2.50€ Pristatymo terminas 1-2 d.d. po prekės išsiuntimo. Prekės pristatomos Jūsų nurodytu adresu darbo valandomis. Siuntos pristatymo laiko nustatyti mes deja negalime, tačiau kurjeris prieš atvykdamas visada Jums paskambins ir suderins pristatymo detales. Jei siuntos kurjeriui nepavyks pristatyti ir ji grįš mus, ją galėsime išsiųsti dar kartą, tačiau siuntimo išlaidas apmokėsite Jūs.
Apmokėjimas už prekes kurjeriui jas pristačius
Kaina 4€ Pristatymo terminas 1-2 d.d. po prekės išsiuntimo. Jūsų patogumui už prekes galite atsiskaityti kurjeriui grynaisiais pinigais. Prekės pristatomos Jūsų nurodytu adresu darbo valandomis. Siuntos pristatymo laiko nustatyti mes deja negalime, tačiau kurjeris prieš atvykdamas visada Jums paskambins ir suderins pristatymo detales. Jei siuntos kurjeriui nepavyks pristatyti ir ji grįš mus, ją galėsime išsiųsti dar kartą, tačiau siuntimo išlaidas apmokėsite Jūs.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Lipdukai-etiketės įvairiems indams, stiklainiams žymėti

  • Prekės kodas: P0015
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 0.50€
  • 0.25€