Kaip pirkti?

Kaip pirkti?

Dėkojame kad pasirinkote Pardi.lt ir nusprendėte įsigyti mūsų prekes. Čia pateiktas išsamus paaiškinimas, kaip sėkmingai atlikti užsakymą. 

1. Išsirinkus norimą prekę, spauskite "Į krepšelį":

2. Išsirinkus visas norimas prekes ir sudėjus jas į krepšelį, puslapio viršuje spauskite krepšelio mygtuką.

Yra prekių, kurios reikalauja tam tikro pasirinkimo (pvz. dydžio ar spalvos), taigi norint jas įsidėti į krepšelį, pirma reikės nurodyti reikiamą informaciją:

Patekimas į Jūsų prekių krepšelį.

Privalomas dydžio pasirinkimas ir prekės įdėjimas į krepšelį.

3. Atsidarius prekių krepšelį, galėsite rinktis, ar norite dar kartą peržiūrėti išsirinktas prekes, pakeisti prekių kiekius ("Prekių krepšelis") ar norite iškart atlikti apmokėjimą ("Atsiskaitymas"):

Krepšelio peržiūra arba atsiskaitymas

4.  Pasirinkus atsiskaitymą už prekes, naujai atsidariusiame lange reikės nurodyti savo duomenis:

  1. Jūsų asmeninė informacija;
  2. Jūsų pristatymo adresas;
  3. Pristatymo detalės.
Čia taip pat dar kartą galėsite peržiūrėti savo išsirinktas prekes, jų kainas, dydžius, kiekius spalvas.  Jei viskas gerai, tuomet turite nuspręsti, ar norite mokėti pavedimu ar grynaisiais pinigais kurjeriu. Jei mokėsite pavedimu, reikia rinktis "Banko pavedimu" arba "Paysera" mokėjimo metodus. Jei ketinate atsiskaityti grynaisiais, šį metodą ir reiktų rinktis (jei renkatės šį metodą, pristatymo būdas taip pat turi būti pasirinktas "Atsiskaitymas grynaisias kurjeriui - 4.00€").

5. Užpildžius reikiamus laukus, turite susipažinti su pirkimo ir prekių gražinimo taisyklėmis ir jei su jomis sutinkate, pereiti prie mokėjimo. 

6. Pasirinkus atsiskaitymą "Paysera", Jūs būsite nukreipti į saugaus atsiskaitymo puslapį, kuriame pasirinksite savo banką ir automatiškai bus suformuojamas mokėjimas, kurį reikės patvirtinti. 

Atsiskaitymas per Paysera sistemą

7. Mokėjimą galite atlikti ir tiesioginiu pavedimu į mūsų sąskaitą. Tokiu atveju reiktų rinktis "Banko pavedimu" mokėjimo metodą ir gausite reikiamą informaciją el. paštu.

8. Kilus bet kokiems neaiškumams dėl Jūsų užsakymo duomenų, mes su Jumis susisieksime ir viską išsiaiškinsime.

9. Jei užsakymo metu neaiškumų kiltų Jums, visada galite susisiekti su mumis el. paštu info@pardi.lt arba telefonu